Menü

Hakkımızda

Firmamız kurulduğu 1986 yılından itibaren Isıtma ve Soğutma sektöründe yılların tecrübe ve bilgi birikimi ile mutlak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde karşılamayı, kaliteli-ekonomik ürün ve üstün hizmeti zamanında sunmayı, sürekli ilerlemeyi ve yenilikleri ilke edinmiştir.

Merkezimiz Tarsus’ta iken 2010 yılından itibaren Adana'da faaliyete başlamıştır. Adana, Mersin(3), Tarsus, İskenderun, Antakya(Hatay),Gaziantep, Ankara, İzmir(2), Çorum, Kayseri, Bursa, Antalya, Alanya,İstanbul(2) şubelerimiz ve çok sayıdaki bayimiz ile birlikte Türkiye çapında toptan ve perakende satışlara yönelik hizmet verilmektedir. 

Ürünler bölümünde listelenen 7.000 e yakın ürün çeşidimiz en uygun kalite ve fiyatlarla Türkiye'nin hemen hemen her bölgesindeki müşterilerimize hızlı ve güvenilir biçimde sunulmaktadır.

Siparişleriniz aynı gün içerisinde değerlendirilir, onaylanması halinde aynı gün kargoya teslim edilir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile mallarınız güvenli şekilde merkez il ve ilçelere 1 veya 2 gün içerisinde adresinize teslim edilmektedir.